Podziękowania dla Sołtysów

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2019.04.04 17:20 / news / czytano 1442 / opinie 0

Podczas czwartkowej sesji Rady Gminy Krościenko n.D wójt Jan Dyda wraz z przewodniczącym rady Stanisławem Gabrysiem wręczyli dotychczasowym sołtysom podziękowania, życząc jednocześnie powodzenia podczas wyborów, które zaplanowano w najbliższą niedzielę.

Dobiega końca kadencja sołtysów w gminie Krościenko n.D. Podczas sesji Rady Gmina była okazja, żeby podziękować sołtysom za ich pracę oraz zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności. 
 
Wójt wspomniał o trudnej sytuacji w sołectwie Grywałd, gdzie w wyborach nie startuje żaden kandydat. - Wszelkie sprawy związane z kierowaniem sołectwem zostaną ustalone z panią mecenas, gdyż nie może przepadać chociażby fundusz sołecki. Myślę, że ta rola przypadnie mnie, a jeśli tak będzie to postaram się jak najlepiej ją pełnić - podkreślał wójt.
 

 

Autor: Oprac. red
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij