Po raz trzeci rozegrali turniej pamięci Tomka Jurkiewicza

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.11.14 23:59 / news / czytano 2645 / opinie 0

Sześć drużyn zagrało w sobotnim memoriale pamięci Tomka Jurkiewicza w Piłce Siatkowej. Rozgrywki miały miejsce w hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Krościenku n/D. 

Memoriał organizują koledzy Tomka z parkietu i pracy, którzy wiele lat grali z Tomkiem w siatkówkę. W tym roku w trzecich rozgrywkach pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z Podegrodzia (Gród Czop Podegrodzie), która przed rokiem zdobyła drugie miejsce.    

Niewielką stratą punktów na drugim miejscu znaleźli się organizatorzy turnieju - Amatorzy Krościenko Szczawnicy, trzecie wywalczyła drużyna Spisz Krempachy. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Marcin Kudełka z Podegrodzia.

Jan Dyda wójt Gminy Krościenko n.D dziękował za udział i gratulował zawodnikom sportowej rywalizacji, zdrowia i sprawności.

W turnieju zagrały drużyny:

  • Gród Czop Podegrodzie (miejsce 1)
  • Amatorzy Krościenko Szczawnica (miejsce 2) 
  • Spisz Krempachy (miejsce 3)
  • Dolny Kubin (Słowacja, miejsce 4)
  • Trzy Korony (miejsce 5)
  • Liceum Ogólnokształcące w Krościenku (miejsce 6) 

Sponsorami nagród byli: Pieniński Park Narodowy, Urząd Gminy Krościenko n.D, Hurtownia Spożywcza Bzomex i producent pantofli Stawros Tylamniowa.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij