Sok z pokrzywy nie tylko dla seniora

Fot. Arch. UG Krościenko n.D 2017.06.13 07:31 / news / czytano 1513 / opinie 0

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów ”Pieniny” z Krościenka w ramach  realizacji projektu pn: „ Zdrowy i Aktywny senior” gościło dietetyka. W dniu  7 czerwca 2017 r.  odbyły się  zajęcia edukacyjne z dietetykiem, które prowadziła doktor nauk rolniczych w zakresie  technologii żywności i żywienia Pani Estera Polaczyk Nowacka.

W części praktycznej zostały omówione zagadnienia dotyczące: zdrowego stylu życia, racjonalnego żywienia, profilaktyki zdrowotnej i żywieniowej, natomiast w części praktycznej został wykonany zdrowy sok z pokrzywy. Zajęcia były wizytowane przez przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie, który finansuje projekt. Kolejna zajęcia  z Panią  dietetyk odbędą się 14 czerwca 2017 roku w Krościenku.
Autor: Krystyna Kubik
Zdjęcia: Arch. UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij