Są pierwsi specjaliści w Ośrodku Zdrowia w Tylmanowej

Fot. Arch. UG Ochotnica Dolna 2018.12.14 19:38 / news / czytano 1610 / opinie 0

Mieszkańcy Gminy Ochotnica Dolna mogą korzystać z pomocy medycznej lekarzy specjalistów, a także dwa razy w tygodniu pobierany jest materiał do badań laboratoryjnych.

Od dnia 4 grudnia przyjmuje specjalista endokrynolog-diabetolog. Specjalista planuje przyjęcia 2 razy w miesiącu w poniedziałki od godz. 9:00.

Od dnia 11 grudnia 2018 przyjmuje specjalista kardiolog. Planowany czas przyjęć w każdy wtorek od godz. 16:00.

Od stycznia 2019 roku będzie przyjmować specjalista nefrolog-internista. Planowany czas przyjęć w sobotę 1 do 2 razy w miesiącu w zależności od zapotrzebowania.

Raz w miesiącu przyjmuje radiolo, który wykonuje badania USG .
 
Od 6 grudnia pobierany jest materiał do badań laboratoryjnych 2 razy w tygodniu we wtorki i czwartki w godzinach 8:30 do 10:00
 
Obecnie prowadzone są rozmowy ze specjalistami w dziedzinie laryngologii i neurologii. Pacjenci mogą rejestrować się bezpośrednio w ośrodku zdrowia lub telefonicznie pod nr telefonu: 18 262 50 26.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Zdjęcia: Arch. UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij