Śmiertelny wypadek na Gabańce

Fot. Arch. GOPR 2013.06.29 12:36 / news / czytano 2908 / opinie 0

W dniu 28 czerwca o godz. 11.53 dyżurny w Centrali otrzymał zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Krakowie o wypadku na Gabańce w Beskidzie Sądeckim.

Zgłoszenie brzmiało - Ciągnik przygniótł mężczyznę, jest nieprzytomny. Do akcji wyruszyli ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarna. Po dotarciu na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Na miejsce została przetransportowana Policja w celu przeprowadzenia oględzin. Ratownikom pozostał smutny obowiązek transportu zwłok z gór.

Jak informuje Jacek Bobak z nowotarskiej policji: - Ofiara wypadku to 76-letni mieszkaniec Szczawnicy. Do wypadku doszło wskutek przewrócenia się na stromym zboczu ciągnika z wozem, którym kierowała ofiara i jest to potwierdzona przyczyna wypadku. Kierowca ciągnika zginął na miejscu. 

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. GOPR
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij