Śmiertelny wypadek we Frydmanie

Fot. 2020.08.17 07:57 / news / czytano 508 / opinie 0

W niedzielę wieczorem we Frydmanie, kierujący renault, z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni uderzył w znak, następnie bariery drogowe, pojazd dachował i wpadł do potoku.  30-letni mieszkaniec gminy Nowy Targ, kierujący pojazdem zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę ( 16.08.br.) około godziny 22.00 w miejscowości Frydman. 30-letni mieszkaniec gminy Nowy Targ, kierujący samochodem Renault Laguna, jadąc w kierunku Dębna, z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni,  uderzył w znak i bariery drogowe, pojazd dachował i wpadł do potoku.  Z pomocą poszkodowanemu ruszył świadek zdarzenia. Kierujący jechał sam,  został  zakleszczony w pojeździe. Niezbędna była pomoc strażaków, aby wydostać poszkodowanego z samochodu.  Niestety pomimo udzielanej pomocy i reanimacji 30-latek zmarł na miejscu. Policjanci ruchu drogowego pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe. Na miejscu obecny był również biegły z zakresu wypadków drogowych. Pojazd został zabezpieczony. Okazało się, że mężczyzna od stycznia miał zakaz prowadzenia pojazdów.  Dokładne  przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie śledztwo.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij