Spotkanie z Mikołajem w Krościenku

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.12.06 23:20 / news / czytano 2377 / opinie 0

Gminne spotkanie ze św. Mikołajem było okazją do obejrzenia występów "mikołajowej" orkiestry dętej, góralsko-romskiego zespołu dziecięcego z Krośnicy, na scenie zagościły również Atomówki oraz Muzykanci z Bremy z baśni Braci Grimm.

Zgromadzone dzieci i ich opiekunów przywitał Jan Dyda wójt Krościenka, życząc wszystkim udanej zabawy i wielu pozytywnych wrażeń ze spotkania z Mikołajem.

Zanim na scenie zagrała Orkiestra Dęta działająca przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Krościenku n.D, wśród dzieci pojawił się najbardziej oczekiwany z gości - św. Mikołaj, który wniósł do sali remizy ogromy worek pełen prezentów. 

Podczas popołudniowego spotkania, przygotowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminne Centrum Kultury, na scenie dla dzieci wystąpił góralsko-romski dziecięcy zespół z Krośnicy, który prowadzi Daniel Delimata, zatańczyły dziewczęta z grupy Atomówki a w baśniowy świat zgromadzonych zabrali "Muzykanci z Bremy" z baśni braci Grimm, czyli osioł, pies, kot i kogut.

Mikołaj chętnie częstował słodyczami zarówno najmłodszych jak i starszych uczestników zabawy.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij