Święty Mikołaj jak co roku odwiedził szczawniczan

Fot. Agnieszka Stopka 2016.12.07 10:51 / news / czytano 3017 / opinie 2

We wtorek 6 grudnia wieczorem Święty Mikołaj postanowił odwiedzić szczawniczan. Tych grzecznych, i starych, i młodych, częstował słodyczami. Święty Mikołaj co roku w swoje imieniny odwiedza Szczawnicę.

Tym razem również nie zawiódł i najpierw przeszedł się ulicami Szczawnicy odwiedzając sklepy, pozdrawiając przechodniów i częstując ich cukierkami. Kiedy dotarł na plac przed DW Halka, za pomocą pastorału zaświecił lampki na stojącej tam choince. Dzieciom i dorosłym zebranym wokół choinki znów rozdawał słodycze, podkreślając, że w tym dniu nie tuczą. Następnie do Mikołaja ustawiła się kolejka po to, by zrobić sobie z nim wspólne zdjęcie. Dzięki zimowej aurze tegoroczne spotkanie ze Świętym Biskupem miało piękną oprawę.
Autor: AS
Zdjęcia: Agnieszka Stopka
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Elf2016.12.09 00:12
Co Wam przyniósł w prezencie? Aha, już wiem nowe stawki za wywóz smieci! Hahaha.
mikus2016.12.07 15:12
Taki z niego Mikołaj jak z gąsienicy trąbka..
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij