Dzień Babci i Dziadka dziś koncert na 102

Fot. Arch. szkoły 2020.02.01 09:56 / news / czytano 634 / opinie 0

24 stycznia uczniowie klasy pierwszej, drugiej i trzeciej z niecierpliwością spoglądali w okno. Wszyscy wypatrywali szczególnych gości, zaprosili bowiem Babcie i Dziadków, żeby słowami piosenek i wierszy, a także tańcem podziękować im za wszystkie wspólnie spędzone chwile, podziękować za to, że są obecni w ich życiu, że pocieszą, zmotywują i zrozumieją wtedy, kiedy rodzice nie potrafią zrozumieć.

Babcie i Dziadkowie mogli obejrzeć taniec dziewczynek z kwiatami, chłopcy bawili publiczność tańcem do znanej melodii Va Banque, były też szczere życzenia i pełne wzruszeń wiersze.

ODWRÓCONE ROLE
Po kawie i słodkim poczęstunku role się odwróciły, to dzieci mogły kibicować babciom i dziadkom, bowiem….. zaproszeni goście musieli zmierzyć się w turnieju, na babcie czekało wyzwanie ubijania piany z białek na czas, natomiast dziadkowie musieli wykazać się doświadczeniem i sprawnością we wbijaniu różnego rodzaju gwoździ do pnia. Zwycięzcom gratulujemy! 

Dziadkowie i Babcie nie kryli emocji patrząc na swoich wnuków i wnuczki…
Źródło: SPnr2
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij