Szczawnicki MOK wyprowadza się z urzędu

Fot. 2016.03.23 13:24 / news / czytano 2520 / opinie 0

Nie widać końca zamieszania jakie w ostatnich miesiącach dotyczy szczawnickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Od stycznia placówka znalazła się w nowej siedzibie - w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach Urzędu Miasta. Dzisiaj się stamtąd wyprowadza.

Jaki jest powód? O to zapytaliśmy burmistrza Grzegorza Niezgodę. - Powodem powrotu MOK-u do starej siedziby przy ulicy Głównej w kinoteatrze Pieniny jest program Rodzina 500+. Będziemy musieli zatrudnić dwóch dodatkowych pracowników w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, którzy zajmą się programem. Stąd musieliśmy cofnąć pracowników MOK-u do poprzedniej siedziby, chociaż zdążyli się oni już przyzwyczaić do nowej rzeczywistości - tłumaczy Niezgoda.

Jak zapewnia włodarz Szczawnicy pracownicy stażyści do obsługi programu Rodzina 500+ zatrudnieni zostaną na okres 6 miesięcy, w tym okresie będą mieli najwięcej pracy. Po pół roku miasto planuje pozostawić jednego pracownika.

Od 1. maja ma ponownie wznowić pracę kino Pieniny. Wydzierżawieniem kina zainteresowany jest jeden podmiot.

Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij