Tabliczka z napisem: Zabrzeż 15 wpuszcza niezorientowanych rowerzystów w przysłowiowe maliny

Fot. Arch. Rzeki dla rowerów 2019.11.04 17:30 / news / czytano 1261 / opinie 0

O znajdującej się w Krościenku tabliczce na trasie Velo Dunajec informującej rowerzystów o dojeździe do Zabrzeży napisał administrator strony na Facebooku Rzeki dla rowerów.

- Ta okolica ma pecha, bo ambitny plan poprowadzenia trasy Velo Dunajec do Kłodnego wysokim, prawym brzegiem Dunajca nie udał się (problemy inżynieryjne i własnościowe). Nowy projekt przewiduje kładkę na końcu wsi Krościenko (...) i prowadzenie ścieżki lewym brzegiem. Póki co - krościeński odcinek choć ładny - kończy się ślepo. Bardzo myląca jest niestety tabliczka "Zabrzeż 15" - wpuszcza niezorientowanych rowerzystów w przysłowiowe maliny - czytamy w poście.
 
Przypominamy. W połowie października Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie ogłosił przetarg na brakujący odcinek trasy rowerowej Velo Dunajec od Krościenka do Zabrzeży. Kto dokończy brakujący odcinek ma okazać się w listopadzie, a cała inwestycja ma służyć rowerzystom od 2021 roku.
Autor: Oprac. red.
Źródło: FB Rzeki dla rowerów
Zdjęcia: Arch. Rzeki dla rowerów
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij