Unieważnione postępowanie na kontynuację VeloDunajec

Fot. FB Velo Malopolska 2020.01.13 20:00 / news / czytano 1871 / opinie 0

Niedokończony odcinek trasy VeloDunajec ze Szczawnicy do Zabrzeży w miejscowości Krościenko n.D oraz Tylmanowa nie ma szczęścia, a jego realizacja po raz kolejny się oddala. Po ostatnim postępowaniu przetargowym pewna jest natomiast budowa kładki w Krościenku i Tylmanowej.

W przetargu rozbitym na zadania, ta część która zawierała budowę nowego kawałka VeloDunajec wzdłuż DW 969 (łącznie ok. 3,5 km) została unieważniona z powodu dwukrotnego przekroczenie kwoty jaką zamawiający czyli Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie zamierzał przeznaczyć na ten cel. 

Umowy z wykonawcą mają być wkrótce podpisane na budowę kładek pieszo-rowerowych w Krościenku i Tylmanowej (planowany termin realizacji 30/06/2021) oraz oraz fragmentu przebiegającego przez os. Kłodne w Tylmanowej (planowany termin realizacji prac 30/11/2020).
 
Unieważnienie TUTAJ
Autor: Oprac. red.
Źródło: ZDW
Zdjęcia: FB Velo Malopolska
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij