W Tylmanowej wybiorą sołtysa

Fot. 2015.09.28 20:54 / news / czytano 1737 / opinie 0

Do 5. listopada Komisja Wyborcza w Urzędzie Gminy w Ochotnicy Dolnej (pok. nr 19 sala obrad) czeka na nazwiska kandydatów na sołtysa i członków Rady Sołeckiej.

Wójt Gminy Ochotnica Dolna Stanisław Jurkowski informuje, że w dniu 29 listopada 2015 r. w godzinach od 7.30. do 18.30 odbędą się  wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej Sołectwa Tylmanowa.

Prawo zgłaszania kandydatów na Sołtysa przysługuje grupie przynajmniej 50 wyborców. Natomiast prawo zgłaszania kandydatów na członków Rady Sołeckiej Sołectwa Tylmanowa przysługuje grupie przynajmniej 10 wyborców. Bierne i czynne prawo wyborcze przysługuje mieszkańcom uprawnionym do głosowania, którzy stale zamieszkują na obszarze sołectwa.
 
Wzory zgłoszenia kandydatów, informacje i pozostałe niezbędne dokumenty znajdują się TUTAJ
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij