Wójt Gminy Czorsztyn ostrzega przed fałszywymi przedstawicielami Tauron

Fot. 2014.10.23 09:30 / news / czytano 2483 / opinie 0

Na terenie Gminy Czorsztyn odnotowano przypadki podszywania się pod pracowników firmy energetycznej Tauron.

W związku ze zgłoszeniem, jakie odnotowano w czorsztyńskim urzędzie w dniu 22 października 2014 r. Wójt Gminy Czorsztyn ostrzega przed fałszywymi przedstawicielami, którzy podają się za pracowników Taurona i namawiają mieszkańców na  podpisanie nowej umowy.

Zgodnie z informacjami, które pozyskać można w siedzibach firmy TAURON a nawet po wybraniu numeru Punktu Obsługi Klienta
firma ta nie wysyła przedstawicieli do domów klientów celem aktualizacji lub podpisania nowej umowy.
 
Podpisanie umowy z rzekomym przedstawicielem skutkować będzie wystawianiem dwóch faktur, jednej prawdziwej od TAURONA, drugiej od firmy, z którą podpisało się umowę. Wyjściem z sytuacji jest rozwiązanie tej drugiej umowy, czego można dokonać w terminie 10 dni od podpisania umowy. W tym celu należy przesłać stosowną rezygnację na adres podany na zawartej umowie.
Autor: Aneta Markus
Źródło: UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij