WOŚP: Ponad 14 tysięcy złotych w Szczawnicy

Fot. Arch. szkoły 2019.01.13 20:48 / news / czytano 720 / opinie 0

Kwestujący w Szczawnicy, Szlachtowej i Jaworkach zebrali dzisiaj na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 14 386,27 złotych. To niemal o połowę więcej niż przed rokiem!

Na szczawnicką młodzież i dzieci można liczyć od lat. W tym roku na WOŚP udało im się pozyskać ponad 14 tysięcy złotych. W roku 2018 była to kwota 10 609, 55 zł. 

Sztab Orkiestry mieścił się w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. ks. prof. J. Tischnera. 

- W zbiórce wzięło udział 34 wolontariuszy, 5 uczniów z Pienińskiej Szkoły Branżowej w Szczawnicy, pozostali to uczniowie naszej szkoły. Podczas całodziennego kwestowania w budynku szkoły mogli zrobić sobie ciepłe tosty, zjeść coś słodkiego i napić gorącej herbaty - podkreśla szefowa sztabu Marta Tabasz, jednocześnie pedagog szkoły.


Autor: oprac.red.
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij