Wspólna inicjatywa rodziców szczawnickich szkół - „Razem możemy więcej”

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2014.02.04 09:26 / news / czytano 4910 / opinie 3

Ponad 250 osób bawiło się w Dworku Gościnnym na balu karnawałowym wieńczącym wkład pracy rodziców zaangażowanych w przygotowanie sobotniej imprezy.

Organizacji zabawy podjęły się Rady Rodziców ze Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza oraz Publicznego Gimnazjum im. ks. prof. J. Tischnera ze Szczawnicy, szczególnie Monika Mastalska i Anna Dyda. Po raz pierwszy w historii rodzice obu szkół wspólnie zmobilizowali siły i pokusili się o zorganizowanie balu pod hasłem „Razem możemy więcej”. Oprócz zabawy uczestnicy obejrzeli popis sztuki aktorskiej Jerzego Pala – aktora występującego na co dzień w Tarnowskim Teatrze im. L. Solskiego, odbyły się licytacje prac uczniowskich, loteria fantowa i bal czekoladowy podczas którego wybrano królową i króla balu. Oprawę muzyczną zapewnił Zdzisław Salis z Krościenka n/D.

Sala w Dworku Gościnnym została udostępniona nieodpłatnie przez rodzinę Mańkowskich, a w menu znalazły się m.in. grecka sałatka horiatiki, pikantny „czardasz„ wieprzowy, sola w cieście piwnym na chutney z dyni, kotlet cordon bleu z szynka i serem, szeroki wybór mięs, sałatek, sosów, napojów i deserów. 

- Wszystkim rodzicom, którzy wsparli nas w działaniach i osobom zaangażowanym w przygotowanie zabawy składamy serdeczne podziękowania - mówi Monika Mastalska.

Ogromne podziękowania rodzice kierują do właścicieli firm: Thermaleo Sp. z o.o., Rozlewni Wody Mineralnej „Kinga Pienińska”, Firmy Handlowo-Produkcyjnej JANAS, Podhalańskiego Centrum Dystrybucji „Salami”, Kwiaciarni „Niezapominajka” Edyta Derkacz i do wszystkich pozostałych sponsorów i ofiarodawców.
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Sylwia M.2014.02.07 10:02
Swietna organizacja-dzieki czemu i zabawa byla udana! Do zobaczenia za rok!!!
done2014.02.04 22:02
Sala rewelacyjna, jedzenie super, warto było...
koala2014.02.04 18:02
To był BAL .... Same plusy od uczestników słyszałem . Zazdrościć nie a w przyszłości nie PRZEGAPIĆ .!!!
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij