Wypadek na skuterze śnieżnym pod wpływem alkoholu

Fot. 2018.01.18 20:54 / news / czytano 1330 / opinie 0

Kierujący skuterem śnieżnym mieszkaniec Kacwina jadąc z dwójką kolegów wjechał w płot z drutu kolczastego.

W dniu 17 stycznia 2018 roku przed godziną 23:00 w Kacwinie 44 letni mieszkaniec tejże miejscowości wspólnie z dwójką kolegów w wieku 25 i 26 lat również mieszkańców Kacwina wybrali się na przejażdżkę skuterem śnieżnym. Mężczyźni po naprawieniu pojazdu postanowili go przetestować. Jadąc w trójkę wzdłuż granicy polsko-słowackiej w pewnym momencie, w wyniku nadmiernej prędkości kierujący stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie z drutu kolczastego. Kierujący i 25 letni pasażer odnieśli ciężkie obrażenia ciała. Jak się okazało przyczyną wypadku nie była tylko nadmierna prędkość, ale również stan nietrzeźwości wszystkich uczestników zdarzenia. Kierujący miał ponad 2 promile w wydychanym powietrzu.
 
Kierujący odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie wypadku.

 

Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij