Wywieśmy flagi na Stulecie Niepodległości

Fot. 2018.11.09 21:15 / news / czytano 879 / opinie 0

Narodowe Święto Niepodległości w tym roku ma szczególny charakter – świętować będziemy 100 lat niepodległości Polski. Zachęcamy Państwa do umieszczeniu flag na posesjach i zamanifestowaniu w ten sposób swojego patriotyzmu i przywiązania do narodowych symboli.

Mając na uwadze słowa Marszałka Józefa Piłsudskiego „Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”, zaprezentujmy z dumą nasze narodowe symbole oraz oddajmy szacunek i pamięć wszystkim walczącym i poległym za Ojczyznę.

 

Narodowe Święto Niepodległości to polskie święto, obchodzone co roku 11 listopada, dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego w 1918 roku po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Austrię, Prusy i Rosję. Święto ustanowione zostało w ostatnich latach II Rzeczpospolitej, przywrócone w roku 1989. 

 

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij