Żywa flaga w Szkole Podstawowej nr 1 w Krościenku

Fot. Arch. szkoły 2018.11.13 17:47 / news / czytano 1188 / opinie 0

W miniony piątek 9 listopada Uczniowie i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krościenku nad Dunajcem wzięli udział w formowaniu żywej flagi.

Przed godziną 11.00 cała społeczność szkolna zgromadziła się w sali gimnastycznej, by punktualnie o godzinie 11.11 wziąć udział w ogólnopolskiej akcji „Rekord dla Niepodległej” i wspólnie odśpiewać hymn narodowy. Następnie odbyła się uroczysta akademia, która wprowadziła wszystkich w klimat zadumy, refleksji, ale i radości z tego co mamy, radości z „Naszej Niepodległej”. Wspólne śpiewanie zarówno hymnu jak i pieśni patriotycznych, obejrzenie uczniowskiej inscenizacji wydarzeń z dziejów naszego państwa, było wspaniałą lekcją historii.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij