Małe dobre serca z dedykacją dla babci i dziadka

Fot. Anna Borkowska 2018.01.22 17:48 / news / czytano 2716 / opinie 0

W weekend w remizie OSP w Krościenku n.D można było obejrzeć jasełka w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych z gminy Krościenko n.D.

Jasełka dedykowane w tym roku babciom i dziadkom zostały przygotowane i wyreżyserowane przez miejscowe siostry służebniki, a w grę aktorską zaangażowało się blisko 100 osób. Aktorskiej sztuce przygrywała kapela Jaśka Kubika, śpiewał i tańczył zespół Małe Pieniny oraz dzieci i młodzież z parafialnej scholi.

Co roku krościeńskie jasełka przygotowywane są z wielki rozmachem, a przedstawienie ogląda duża ilość parafian i gości przebywających w Krościenku i okolicy.

Autor: mw
Zdjęcia: Anna Borkowska
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij