Zaginął mieszkaniec Niedzicy

Fot. 2017.03.21 21:54 / news / czytano 2165 / opinie 0

38-letni Edward MONDEL w dniu 16 marca 2017 r. rano wyszedł z domu rodzinnego w Niedzicy udając się do pracy. Po pracy przyjechał do miejscowości Trybsz ok. godz. 19:00 i od tej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną lub znajomymi.

Rysopis zaginionego: wzrost ok 178 cm, waga ok. 75 kg, średniej budowy ciała, twarz owalna, oczy niebieskie, włosy ciemne krótkie – widoczne zakola, nos prosty, uszy małe. Ubrany był w spodnie jeansowe, buty sportowe czarne.

Osoby posiadające wiedzę o miejscu przebywania osoby zaginionej lub jakiekolwiek istotne informacje w tej sprawie prosimy o kontrakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Targu pod nr telefonu 182610400.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij