Zespół VIDEO w koncercie za jeden uśmiech z RMF FM w Niedzicy

Fot. Weronika Kacwin 2015.07.30 12:23 / news / czytano 3549 / opinie 0

Wczoraj w Niedzicy na koronie zapory miał miejsce koncert zespołu VIDEO, w ramach programu radia RMF FM: „Lato w RMF FM- koncert za jeden uśmiech, rzuć wyzwanie gwiazdom”.

Na czym polega zabawa? Słuchacze RMF FM mogą wybrać najbardziej dziwne miejsce, gdzie mógłby odbyć się koncert i zaprosić tam gwiazdy. W środę 29. lipca koncert odbył się na zaporze wodnej w Niedzicy. Słoneczna pogoda, przepiękne krajobrazy, Niedzicki zamek w tle i mnóstwo uśmiechniętych ludzi sprawiło, że koncert był wyjątkowy. Zespół Video zagrał najpopularniejsze kawałki, m.in.: „Piątek”, „ Idę na plażę” czy „Wszystko jedno”. 

Przez cały dzień również, członkowie zespołu podejmowali się różnych wyzwań, które postawili im słuchacze. Sprawdzali swoje umiejętności w tartaku, byli u fryzjera a także próbowali sprzedawać oscypki. Najlepiej jednak wyszło im śpiewanie i granie na scenie.
 
Zobacz krótkie nagranie z koncertu TUTAJ
 
Zespół VIDEO istnieje od 2007 roku, ma na swoim koncie album "Video Gra", z którego pochodzą przeboje: "Bella", "Idę na plażę", "Soft". Druga płyta zespołu nosi tytuł „Nie obchodzi nas rock” i przyniosła takie hity jak: „Papieros”, "Środa czwartek", „Szminki róż” i „Fantastyczny lot”. Trzeci album grupy promuje piosenka "Wszystko Jedno", która właśnie podbija listy przebojów w całym kraju.
 
W 2008 roku grupa zdobyła Nagrodę Dziennikarzy festiwalu Top Trendy (z piosenką „Idę na plażę”) oraz wystąpiła na Międzynarodowym Sopot Festival z piosenką "Soft". Ponadto grupa była nominowana do wielu innych nagród, m.in. Viva Comet, Eska Music Awards, czy Mikrofonów Popcornu. 
 
Na czele Video stoi charyzmatyczny wokalista Wojtek Łuszczykiewicz, którego największym atutem jest doskonały kontakt z publicznością oraz pełne szczerości, autorskie teksty. Muzyka Video to przebojowa, jednak nie pozbawiona rockowej surowości, muzyka autorstwa m.in Marka Kisielińskiego. 
 
VIDEO tworzą: Wojtek Łuszczykiewicz, Marek Jan Kisieliński, Bartek "Budyń" Szymański, Piotr Kowalewski, Daniel Tyszkiewicz i Paweł Stępień.

Autor: Weronika Kacwin
Źródło: RMF FM, video.art.pl
Zdjęcia: Weronika Kacwin
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij