Zajęcia dla dzieci - warsztaty z robotyki

Fot. 2019.02.28 15:31 / news / czytano 777 / opinie 0

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny” serdecznie zaprasza dzieci, które chcą rozpocząć swoją przygodę z robotami, na zajęcia robotyki z klockami LEGO WeDo.

Warsztaty są wprowadzeniem do robotyki, podczas których uczestnicy budują i programują swoje pierwsze konstrukcje. Tego typu zajęcia mają na celu pobudzać wyobraźnię dzieci, ich kreatywność, zdolności analityczne, matematyczne i przestrzenne.

Zajęcia są bezpłatne i przeznaczone dla dzieci w wieku od 6-9 lat, mieszkających na obszarze działania LGD „Gorce – Pieniny” tj. w gminach: Czorsztyn, Krościenko nad Dunajcem, Ochotnica Dolna oraz Szczawnica. 

Warsztaty odbędą się w ramach projektu pn. „Lego robotyka”, dzięki dotacji uzyskanej przez Stowarzyszenie LGD „Gorce-Pieniny” od Fundacji Orlen - Dar Serca w I edycji Programu Grantowego „Moje miejsce na Ziemi”.

Formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniem rodzica/opiekuna należy pobrać ze strony www.leadergorce-pieniny.pl z zakładki aktualności i złożyć do 8 marca 2019r. w biurze LGD „Gorce – Pieniny” ul. Rynek 32, Krościenko nad Dunajcem.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30.

Termin i miejsce zajęć zostaną podane w najbliższym czasie na stronie internetowej Stowarzyszenia. Więcej informacji pod nr tel.: 789 304 706
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij