Zapadła się droga na ulicy Lubań w Krościenku

Fot. Janusz Wojtarowicz 2014.05.18 16:46 / news / czytano 3064 / opinie 5

Dzisiaj po południu woda wypłukała podbudowę drogi na ul. Lubań w Krościenku n/D, droga zapadła się na odcinku kilkunastu metrów i jest nieprzejezdna.

Woda dostała się pod drogę w dolnej części ulicy tuż za zatkanym odwodnieniem liniowym. Pod nawierzchnią na odcinku kilkunastu metrów płynie woda, która wypłukała podbudowę. Asfalt spękał i zapadł się w niektórych miejscach na głębokość ponad pół metra uniemożliwiającą przejazd samochodom. Szkoda powstała na stosunkowo krótkim odcinku, jest więc nadzieja, że uda się ją szybko usunąć.
 
Zapadnięta droga była remontowana w zeszłym roku, wtedy to położono nową podbudowę, nową kanalizację burzową i bytową, zastąpiono starą kamienną nawierzchnię na asfaltową.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

mgr2014.05.22 20:05
jacy wy jesteście mądrzy inspektorzy nadzoru!!!!
inż.2014.05.19 16:05
Prawdopodobnie wykonano niedbale zagęszczenie gruntu w rejonie przebudowywanej kanalizacji a może i sama kanalizacja była nieszczelna. "Woda głupia nie jest i wie gdzie ma płynąć" tzn. jeśli jest miejsce to płynie i wymywa :)
ambiwalentny2014.05.19 13:05
jak się okazuje nie da się wszystkiego zalać asfaltem i zabetonować, potok chce być potokiem i zawsze popłynie jak chce, choćby nie wiem jakie przed nim stawiać bariery... oj nauczy was natura pokory, nauczy...
Michał2014.05.19 00:05
Wreszcie ludzie będą zwalniać na tym zakręcie...
Obs2014.05.18 19:05
Tak się kończy budowanie dróg w Krościenku bez odwodnień. Nie jest to wina powodzi tylko wina głupoty inwestorów gminnych. Budowa placów zabaw na terenach zalewowych potwierdza ten stan wskazanych osób.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij