Zatrzymano sprawcę kradzieży z włamaniem w Ochotnicy Górnej

Fot. 2014.02.24 13:09 / news / czytano 2194 / opinie 1

21. lutego br. 22-latek skradł ze sklepu dwa kartony i dwie skrzynki z piwem, 600 złotych, jedzenie i karty doładowujące. Sprawca został zatrzymany nietrzeźwy jeszcze tego samego dnia.

W dniu 21 lutego 2014 roku Komisariat Policji w Krościenku nad Dunajcem został telefonicznie powiadomiony przez mieszkankę Ochotnicy Górnej, że do jej sklepu ktoś się włamał. Po przybyciu na miejsce policjanci ustalili, że sprawca po uprzednim wybiciu szyby w oknie do pomieszczenia gospodarczego sąsiadującego ze sklepem dostał się do jego wnętrza skąd skradł papierosy - dwa kartony, dwie skrzynki z piwem, pieniądze w kwocie 600 zł, karty doładowujące "Orange" , oraz produkty spożywcze.

Podjęte niezwłocznie czynności jeszcze tego samego dnia doprowadziły do ustalenia i ujęcia sprawcy zdarzenia, którym okazał się 22-letni mieszkaniec Ochotnicy Górnej. W chwili zatrzymania sprawca był nietrzeźwy, miał 2,20 promila. W związku z powyższym został zatrzymany w policyjnym areszcie. Skradzione mienie odzyskano. W trakcie przesłuchań przyznał się do zarzucanych mu czynów, złożył obszerne wyjaśnienia i dobrowolnie poddał się karze.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

koko2014.02.25 17:02
romowie w akcji
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij