ZEW Niedzica S.A. - nominacja do Małopolskiej Nagrody Gospodarczej

Fot. Wojciech Gorgolewski 2013.10.25 09:36 / news / czytano 2315 / opinie 0

Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. stanął właśnie przed kolejną szansą na zdobycie jednej z najbardziej prestiżowych nagród, przyznawanych od 2009 r. małopolskim przedsiębiorstwom przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. 

Mowa o Małopolskiej Nagrodzie Gospodarczej 2013, celem której jest zwiększanie konkurencyjności oraz promowanie najlepszych przedsiębiorstw całego Województwa Małopolskiego. 

Decyzją Kapituły; skupiającej grono ekspertów ze środowiska gospodarczego i naukowego - za doskonałe zarządzanie a także zaangażowanie w rozwój firmy i jej pracowników - niedzicka spółka uzyskała nominację w kategorii „Mały i Średni Przedsiębiorca”, stając w elitarnym gronie trzech Nominowanych do tegorocznej Nagrody.

Ogłoszenie Laureata będzie miało miejsce w dniu 21 listopada 2013 r., podczas Annual Business in Małopolska Meeting, w Krakowie – cytując za słowami Marszała Województwa Małopolskiego Marka Sowy, przekazanymi w liście skierowanym do Spółki – „…jednego z największych wydarzeń gospodarczych w Małopolsce, które gromadzi każdego roku wiele znakomitych osobistości ze świata gospodarki i polityki. W poprzednich latach swoją obecnością i przemyśleniami wydarzenie uświetnili, m.in. laureat nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii prof. Edward C. Prescott, prezydent RP Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski”.
Autor: Oprac. red.
Źródło: ZEW Niedzica S.A.
Zdjęcia: Wojciech Gorgolewski
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij