ZEW Niedzica S.A. – Nominowana do Małopolskiej Nagrody Gospodarczej

Fot. 2015.10.30 19:59 / news / czytano 1974 / opinie 0

Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. znalazł się elitarnym gronie trzech Nominowanych do Małopolskiej Nagrody Gospodarczej - jednej z najbardziej prestiżowych nagród, przyznawanych od 2009 r. małopolskim przedsiębiorstwom przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Celem nagrody jest zwiększanie konkurencyjności oraz promowanie najlepszych przedsiębiorstw całego Województwa. 
 
Decyzją Kapituły - skupiającej grono ekspertów ze środowiska gospodarczego i naukowego - za doskonałe zarządzanie a także zaangażowanie w rozwój firmy i jej pracowników - spośród 40 firm ubiegających się o wyróżnienia w tym konkursie, niedzicka spółka uzyskała nominację w kategorii „Średni Przedsiębiorca”. 

Ogłoszenie Laureata miało miejsce podczas jednego z największych wydarzeń gospodarczych w Małopolsce - Annual Business in Małopolska Meeting w Krakowie. W gali rozdania Małopolskiej Nagrody Gospodarczej Spółkę ZEW Niedzica S.A. reprezentował Prezes Zarządu – Grzegorz Podlewski.
Źródło: ZEW Niedzica S.A.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij