ZEW Niedzica Solidnym Pracodawcą Dekady

Fot. 2013.06.12 15:35 / news / czytano 2712 / opinie 4

W dniu wczorajszym, tj. 11 czerwca w wyjątkowej scenerii kopalni soli w Wieliczce, podczas uroczystej gali „Solidnego Pracodawcy” wśród najlepszych pracodawców kraju znalazła się ZEW Niedzica SA.

To już szóste, zakończone sukcesem wystąpienie ZEW-u w tym prestiżowym konkursie, docenione w tym roku w sposób wyjątkowy. Tylko kilku firmom przyznano tytuł „Solidny Pracodawca Dekady”. Jedną z nich była Spółka ZEW Niedzica SA.

Celem programu „Solidny Pracodawca” jest wyłonienie i wyróżnienie najlepszych pracodawców w Polsce. Wystąpienie firmy w programie świadczy o prowadzeniu wzorowej polityki personalnej, charakteryzującej się szczególną dbałością o zapewnienie pracownikom właściwych warunków pracy oraz możliwości rozwoju ich kariery zawodowej. 

O tym, że poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie HR w pozytywny sposób wpływa na środowisko pracownicze przekonuje również Zarząd niedzickiej Spółki, gdzie takich nieszablonowych rozwiązań jest wiele. Warto tutaj wspomnieć, m.in. o wdrożeniu  w ZEW Niedzica SA zasad Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, inspirowanych normą ISO 26000 i przyjęciu tym samym zachowań i wymogów odpowiedzialności, zgodnych z międzynarodowymi standardami. Założenia wspomnianej normy w szczególny sposób dotykają spraw pracowniczych i wskazują właściwą drogę do uzyskania większej zdolności do pozyskiwania kadry pracowniczej a także utrzymywania morale i zaangażowania osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie. Sama zaś nagroda w konkursie „Solidny Pracodawca” stanowi niezmiennie o słuszności podjętych działań i od lat daje motywację do ciągłego doskonalenia dobrych praktyk w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi w ZEW Niedzica SA.
 
Pracodawca dekady
Źródło: ZEW Niedzica S.A.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

prowiec2013.06.15 00:06
Możliwe, że masz rację jozek :)
jozek2013.06.14 21:06
Moze za te zwolnienia ta nagroda..
pracownik2013.06.14 09:06
Właśnie dużo ludzi straciło tam pracę i strasznie cichutko to przebiegło. Jakieś duże odprawy dostali? Może porządki przed sprzedażą.
obserwator2013.06.13 19:06
Szanowna Kapituło! pogratulować mistrzowskiego ograniczenia ilości załogi : ze 117 osób pozostawić chyba 81 bez zwolnień grupowych! Przegrać sprawy zwolnień pracowników w sądzie pracy i wypłacić duże odszkodowania ! Nagroda jak najbardziej należna!
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij