Zofia Urban pełni obowiązki kierownika SPZOZ w Krościenku

Fot. 2015.08.17 13:07 / news / czytano 3585 / opinie 0

Nowym pełniącym obowiązki kierownikiem Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krościenku n.D pełni Zofia Urban, z zawodu pielęgniarka, mieszkanka Krośnicy. 

Po tym, jak okazało się, że przeprowadzony w czerwcu br. konkurs na stanowisko kierownika krościeńskiej lecznicy trzeba powtórzyć, Jan Dyda Wójt Gminy Krościenko n.D powołał tymczasowo nową osobę do pełnienia funkcji kierownika. O przyczynach ogłoszenia nowego konkursu pisaliśmy TUTAJ.

- Pani Urban startowała w konkursie i po rozmowie z nią uważam, że jest odpowiednią osobą na to stanowisko. Pani Zofia jest z zawodu pielęgniarką Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu, pracuje tam w jednostce kontrolnej. W Krościenku czeka ją ciężka praca - komentuje wybór włodarz Krościenka i dodaje: - Jeśli w drodze konkursu nie zostanie wyłoniony nowy kierownik, zgodnie z procedurą będę mógł mianować osobę na to stanowisko.

Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij