I Koncert Walentynkowy w Publicznym Gimnazjum w Krościenku nad Dunajcem

Fot. Arch. Organizatora 2015.02.16 07:36 / news / czytano 3917 / opinie 0

12 lutego 2015 r. po zakończeniu lekcji w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n.D, odbył się I Koncert Walentynkowy.

Był on drugą szkolną akcją w ramach ogólnopolskiej kampanii „Wyloguj się do życia”. Jednym z celów koncertu było zachęcenie młodzieży do aktywnego uczestniczenia w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych, odbywających się w realnym świecie.

Koncert został dedykowany Rodzicom, Nauczycielom, uczniom oraz zaproszonym Gościom.

Organizacją całego przedsięwzięcia zajęli się uczniowie naszej szkoły: Wojciech Kaleta i Szymon Berezicki. Do pracy na rzecz koncertu zaangażowali 25 swoich kolegów i koleżanek. Jedni byli odpowiedzialni za dekorację, inni za plakaty, jeszcze inni za nagłośnienie. A to wszystko po to, by występ szkolnych artystów wykonujących wiele znanych przebojów, a po nich także absolwentów naszego Gimnazjum: Michała Kostrza i Patrycji Ziemianek stał na jak najwyższym poziomie.

Dyrektor Szkoły Krzysztof Koper dedykował występ tym Rodzicom, którzy szczególnie zaangażowali się w organizację „13. Zabawy Dochodowej” dla Gimnazjum. Złożył im serdeczne podziękowania za ich pracę na rzecz szkoły i starania o systematyczne wzbogacanie bazy dydaktycznej, tak by młodzież mogła uczyć się w jak najlepszych warunkach.

Serdecznie dziękujemy – Wojtkowi i Szymonowi za organizację, uczniom i absolwentom za piękny występ, Rodzicom, Nauczycielom, uczniom i Gościom za przybycie.
 
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Bożeną Chlebek.
Źródło: Publiczne Gimnazjum w Krościenku n.D
Zdjęcia: Arch. Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij