Interaktywny Festiwal Podróżniczy już w piątek (Szczawnica 9-11.10.2015)

Fot. 2015.10.08 22:16 / imprezy / czytano 1939

Weekendowa propozycja Dworku Gościnnego w Szczawnicy jest jednym z ważniejszych wydarzeń w październiku. FESTIWAL PODRÓŻNICZY „POZA SZLAKIEM”, którego pomysłodawcą jest Jarosław Kuźniar. Cały świat w jednym miejscu! 

Poza szlakiem, czyli inaczej, ciekawiej, mocniej. Każdy ma swój sposób na podróże. Nas fascynują te, które wykraczają poza klasyczne poznanie. A za podróżami stoją ludzie. Kiedy zaczęliśmy się nad tym dłużej zastanawiać, poczuliśmy, że trzeba się spotkać, wymienić doświadczeniami. I tak powstał zamysł pierwszego interaktywnego i międzykontynentalnego festiwalu goforworld.com by Kuźniar. 

9-11 października w Szczawnicy spotkamy się – na żywo, LIVE, online. Zapraszamy!Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij