Koncert João de Sousa & Fado Polaco (Szczawnica 29.11.2013)

Fot. 2013.11.25 16:59 / imprezy / czytano 2858

29 listopada o godz. 19:00 Jazz Bar serdecznie zaprasza na koncert João de Sousa & Fado Polaco.

João de Sousa, portugalczyk mieszkający we Wrocławiu od 2005. Artystycznie porusza się pomiędzy różnymi latynoskimi stylami muzycznymi, głównie tango i fado. Jego piosenki są opowieściami ludzi szukających w życiu prostych spraw jak szczęście, przyjaźń, prywatność czy intymność.

FADO POLACO - Projekt João de Sousa & Fado Polaco powstał na początku 2011 r. João, z dala od swojej ojczyzny, inspirowany był poszukiwaniem własnej tożsamości kulturowej.To wyjątkowe i współczesne podejście do muzyki Fado. Otwarte jest na nowe wpływy muzyczne zachowując jednocześnie tak ważną tradycję. Tradycyjne i współczesne fado, jazz, flamenco, portugalski folklor, połączony z afrykańskim i arabskimi inspiracjami. Wszystkie te elementy współtworzą unikalną wizję Fado Polaco. Pokazuje to jak różnorodna może być portugalska muzyka. Że wciąż jest obecna. I przede wszystkim – że jest otwarta na połączenia z innymi kulturami.

Skład zespołu: João de Sousa - śpiew , gitara akustyczna, Witek Góral - gitara klasyczna, Marcin Spera - bas akustyczny, Ireneusz Folusz - cajon.
 
Wstęp na koncert - 20 PLN

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij