Wystawa Fotograficzna Parki narodowe Czarnogóry (Szczawnica 30.09.-13.11.2016)

Fot. 2016.09.30 09:53 / imprezy / czytano 1525

Rodzina Mańkowskich i Grupa Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica zaprasza do zobaczenia wystawy czynnej od 30 września. 

Krystyna i Janusz Tomasiewiczowie 

Krystyna - absolwentka Wydziału Turystyki AWF w Poznaniu, od kilkunastu lat pracuje w Gorczańskim Parku Narodowym, gdzie zajmuje się udostępnianiem turystycznym. 
Janusz - absolwent Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, pracownik Gorczańskiego Parku Narodowego.  

Oboje mają zainteresowania przyrodnicze a od kilku lat, w trakcie urlopów, poznają parki narodowe Europy. Wystawa jest efektem wyjazdów do Czarnogóry, w trakcie których odwiedzili najcenniejsze przyrodniczo zakątki tego urokliwego kraju, podlegające szczególnej ochronie w pięciu parkach narodowych: Durmitor, Lovćen, Biogradska gora, Skadarsko jezero, Prokletije. 
 
Wystawa prezentowana była m.in. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej, Pienińskim i Kampinoskim Parku Narodowym, Miejskim Ośrodku Kultury w Rabce.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij