5. edycja Ogólnopolskich Letnich Warsztatów Gitarowo-Wokalnych w Kluszkowcach w dniach 15-22 lipca br.

Fot. 2018.04.08 20:37 / news / czytano 1783 / opinie 0

Nie siedź w domu w wakacje - możesz zapisać się na zajęcia muzyczno-artystyczne dla dzieci i młodzieży! Agencja Artystyczna "Dobra Muzyka" Aleksandra Kudełka zaprasza!

Ogólnopolskie warsztaty gitarowo-wokalne odbywające się cyklicznie w lipcu w miejscowości Kluszkowce to jedyne w swoim rodzaju zajęcia muzyczno-artystyczne dla dzieci i młodzieży! Śpiewasz? Grasz na gitarze? A może chcesz się nauczyć? Jeśli tak, to przyjedź do nas! Po co siedzieć w wakacje przed komputerem czy smartfonem? Z nami nie będziesz się nudzić!
Zapewniamy wspaniałą atmosferę, zajęcia gitarowe i wokalne- zarówno indywidualne jak i w zespołach, zajęcia artystyczne, ruchowe, sportowe...

Gwarantujemy, że będzie to dla Ciebie twórczy i inspirująco spędzony tydzień! Nasza kadra to profesjonalni pedagodzy i muzycy, instruktor sportu, wykwalifikowani wychowawcy. Gdzie i kiedy? Pensjonat Szarotka w Kluszkowcach w dniach 15-22 lipca 2018! Czekamy na Ciebie!!!
 
Więcej na stronie TUTAJ i TUTAJ


Autor: Oprac. red.
Źródło: mat.prasowe
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij