Aktualny repertuar Kina Pieniny (RoboCop - nowość!) - rozdajemy bilety

Fot. 2014.02.26 19:14 / news / czytano 2324 / opinie 0

Od 28 lutego do 6 marca 2014 w szczawnickim kinie wyświetlane będą; komedia animowana oraz film akcji science fiction. Pierwsza osoba, która napisze do naszej redakcji otrzyma dwa bilety na sobotni seans.

1. O godzinie 16.30 film Kanadyjsko-Północnoamerykański z gatunku animacja, komedia przygoda Sci-fi ,,Rodzinka nie z tej Ziemi’’ w reżyserii Cal’a Brunker’a i scenografii Bob’a Barlen’a i Cal’a Brunker’a. Scorch Supernova z planety Baab wybiera się w podróż na Ziemię. Gdy mieszkańcy nie zareagują na niego przyjaźnie, wróci z całą rodziną.

Czas trwania filmu – 1 godz. 29 minut.

2. O godzinie 19.00 film USA z gatunku akcja, Sci-fi ,,RoboCop’’ w reżyserii Jose Padilhai scenografii Joshua Zetumer’a. Alex Murphy, kochający mąż, ojciec oraz dobry glina, zostaje śmiertelnie ranny. Dzięki korporacji OmniCorp dostaje drugie życie i zadanie: ma strzec prawa jako policjant-cyborg.

Czas trwania filmu – 2 godz.
 
Do rozdania mamy dwa bilety na wybrany film do wykorzystania w sobotę 1. marca 2014. Bilety otrzyma osoba, która pierwsza od momentu dodania niniejszego repertuaru wyśle maila na adres redakcja@pieninyinfo.pl, pisząc w tytule "Bilety" a w treści imię i nazwisko, tytuł wybranego filmu (,,Rodzinka nie z tej Ziemi’’ lub ,,Robocop’’), oraz numer telefonu komórkowego. 

(aktualizacja 27.02.2014 20:36) Uwaga dwa bilety na ten weekend już rozdane.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij