Eva Aibazova i jej obrazy malowane piaskiem

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.12.12 11:08 / news / czytano 3893 / opinie 0

Malowane piaskiem to sztuka, która łączy piasek z grą świateł i specjalnie do pokazu przygotowaną muzykę. Wczorajsze spotkanie w Jazz Barze z Evą Aibazovą wywołało zachwyt na twarzach oglądających i zrobiło naprawdę ogromne wrażenie.

Znana jest ona ze swych niekonwencjonalnych technik malowania lub tzw. animacji, gdyż z jej pomocą obrazy stale zmieniają się podczas występu. Za sprawą projektorów i kamery cały proces tworzenia dzieła widoczny jest na ekranie. Artystka prezentuje w swych pracach problemy życia codziennego oraz porusza tematy, które w danym momencie występują w jej otoczeniu. Wczoraj skupiła się na tematyce bożonarodzeniowej. Od 2013 Eva współpracuje z Maksimem Anuchin, który w trakcie malowania gra na gusli - jednym z najlepiej brzmiących instrumentów na świecie.
Autor: Oprac. red
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij