"Komedia" - aktorski popis Adama Ferencego do obejrzenia w Szczawnicy

Fot. 2013.09.18 21:26 / news / czytano 2813 / opinie 0

"Komedia" to spektakl, w którym zdrowy rozsądek ustąpi miejsca małej paranoi, a kurtuazyjna konwersacja zmieni się w absurdalny dialog. Dworek Gościnny zaprasza 28. września na godzinę 19.00.

„Komedia” opowiada o pewnym świeżo upieczonym rozwodniku, który właśnie wprowadził się do wynajętego małego mieszkania. Duduś kończy sześćdziesiąt lat i w urodzinowy wieczór puka do sąsiadów z góry, by pożyczyć korkociąg. Kilkanaście sekund, które dzielą mężczyznę od przekroczenia progu mieszkania Marianny i Bruna to ostatnie chwile jego – i tak już zachwianej rozstaniem z żoną – psychicznej równowagi. 
 
Bilety w cenie 60, 70 i 80 zł do nabycia w biurze Thermaleo Sp. z o.o. (Plac Dietla 7) od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00, pod numerem telefonu 18 540 04 00 lub mailem: bilety@thermaleo.eu oraz w dniu spektaklu w Dworku Gościnnym.

Rezerwacja biletów w budynkach grupy Thermaleo: Galeria Pijalni Wód Mineralnych (Plac Dietla 5), Willa Marta (Główna 30), Hotel Nawigator (Zdrojowa 28) oraz Modrzewie Park Hotel (Park Górny 2).
Autor: Oprac. red.
Źródło: thermaleo.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij