Koncert nauczycieli Vocal Holiday Program 2015

Fot. Janusz Wojtarowicz 2015.08.15 10:21 / news / czytano 2789 / opinie 0

Na dużej scenie Dworku Gościnnego w Szczawnicy wystąpili w koncercie nauczyciele obozu "Vocal Holiday Program 2015". Był to koncert w ramach warsztatów muzycznych Natural Voice Perfection.

Podczas koncertu zaśpiewali Natalia Niemen, Sonia Lachowolska, Katarzyna Godzisz, Junior Robinson brytyjski wokalista, Mateusz Brzeziński oraz studenci tegorocznych warsztatów muzycznych.
 
Koncert rozpoczęła Lachowolska - Witamy serdecznie po raz kolejny w Szczawnicy na koncercie nauczycieli w ramach "Vocal Holiday Program 2015". Dziękujemy właścicielom Dworku Gościnnego za ponowne udostępnienie tej pięknej hali na nasz koncert. W tym roku mamy niespodziankę, wraz z nauczycielami wystąpią nasi studenci w utworach grupowych.
 
Artystom przygrywał band złożony z muzyków; Arek Rembisz - perkusja, Grzegorz Pawelec - bas, Rafał Panek - gitara, Marcin Maziarz - klawisze.
 
Od 9. sierpnia br. w Szczawnicy trwa kolejna, piąta edycja letniego obozu artystycznego dla młodzieży i dorosłych Vocal Holiday Program. Uczestnicy biorą udział w zajęciach od czysto wokalnych przez performing po pracę z zespołem i koncerty.
 
Międzynarodowe Stowarzyszenie Sztuki Wokalnej jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, powstało z inicjatywy nauczycieli śpiewu, entuzjastów zdrowego i naturalnego śpiewania. Skupia w swych szeregach zarówno pedagogów, wokalistów, aktorów, jak również osoby ze środowisk związanych pośrednio z pracą głosem - takich jak lekarze foniatrzy, psychologowie oraz muzycy instrumentaliści wspierający idee kształcenia dobrego warsztatu wokalnego u osób śpiewających. Stowarzyszenie działa na terenie Polski, Europy, a także na innych kontynentach.
 
Ostatni koncert - finałowy, na którym wystąpią studenci "Vocal Holiday Program 2015" odbędzie się w sobotę 15. sierpnia w Jazz Barze. 
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij