Majewski, Sztompke, fraszkoterapia i nie tylko

Fot. 2015.03.11 11:54 / news / czytano 2290 / opinie 0

Marzec, podobnie jak luty, obfitował będzie w ciekawe propozycje spędzenia czasu w miejscu z pasją - szczawnickim Dworku Gościnnym.

Marcowy Program jest pełen humoru i dotyczy relacji męsko –damskich.  Wydarzeniem miesiąca  będzie monodram Szymona Majewskiego „One mąż show” , będzie to jego  pierwszy wyjazdowy spektakl. W nagranym specjalnie  filmiku zaprasza wszystkich ze stażem małżeńskim nieżalenie od jego długości, gdyż jak twierdzi  Szymon Majewski ,wszyscy znajdą wspólne tematy. 

W cyklu „Ciekawy Artysta” – premiera w Polsce  Pani Fraszka czyli Krasicki w spódnicy ”FRASZKOTERAPIA” - o kobietach dla kobiet poprzez mężczyzn,  słowno-muzyczny spektakl obnażający słabości celebrytów i zwykłych zjadaczy chleba, którzy marzą o wielkim świecie. Błyskotliwe obserwacje zamknięte w niezwykłą już dziś formę, humorystycznych fraszek.
 
W cyklu „Wykład Miesiąca” - EROLOGIA czyli nauka  o błędach . O tym jak nie popełniać  błędów w  życiu  zawodowym, osobistym, w relacjach męsko - damskich. 

- Zapraszamy także na spotkanie w ramach  „Muzyczne spotkania z..”- dziennikarzami muzycznymi  z Pawłem Sztompke, prezentującym muzykę filmową oraz na  „Tea Time-Herbatka u Hrabiego”, gdzie zagra krakowska młodzieżowa orkiestra symfoniczna „Józefina”  pod dyrekcją Tadeusza Piątka. Marzec to miesiąc w którym ruszamy z  cyklem „Otwarta scena”, gdzie każdy kto ma pasję ma także okazję do jej zaprezentowania w postaci koncertu, pokazu filmów, zdjęć - mówi Agnieszka Pietruszka Dyrektor Dworku Gościnnego w Szczawnicy.

Zapowiedzi oraz relacje z wydarzeń można zobaczyć w Internecie na www.dworekgoscinny.pl oraz na FB.
Autor: Oprac. red.
Źródło: mat. prasowe
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij