Szczawnica: Anna Maria Jopek z zespołem Kroke

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2018.08.05 16:05 / news / czytano 1683 / opinie 0

Czwartkowy wieczór w Szczawnicy należał do Anny Marii Jopek z zespołem Kroke. Podczas koncertu w ramach tegorocznej edycji Ethno-Novo Festival  Szczawnica 2018 usłyszeć można było muzykę etno, jazz, klasyczną, klezmerską, a nawet elektroniczną.

Anna Maria Jopek & Kroke zaprezentowali na scenie głównej Dworku Gościnnego wspólny, unikatowy projekt. Magia muzycznej fuzji Anny Marii Jopek i Kroke polegała na spotkaniu dwóch niezwykłych światów wrażliwości i brzmień. Autorska muzyka przywoływała wpływy wielu kultur, głosy przeszłości - odwołując się do tradycji, a posługując się nowatorskimi środkami w kształtowaniu formy i kolorystyki. Projekt spotyka dwa niezwykłe głosy naszych czasów - męski i żeński, co dodatkowo dopełnia uniwersalności muzycznego przesłania tej sztuki.
 
Organizatorem  Ethno-Novo Festiwal 2018 jest Fundacja Andrzeja Mańkowskiego, współorganizatorami Grupa Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica i Dworek Gościnny. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij