XIX Letnie Warsztaty Muzyczne Muzyczna Owczarnia 2014 - koncert finałowy

Fot. Pieninyinfo.pl 2014.07.07 11:48 / news / czytano 3856 / opinie 0

W sobotę na scenie pod dolną stacją kolejki linowej na Palenicę w Szczawnicy zaprezentowali się uczestnicy 19. Letnich Warsztatów Muzycznych odbywających się w Jaworkach w  Muzycznej Owczarni.

W poprzednich latach zajęcia odbywały się pod nazwą Warsztaty z Zespołem PiR2, które to warsztaty zainicjował ów zespół. Jednakże liczba wykładowców stała się tak duża, że wraz z obecnym szefem Wojtkiem Pilichowskim organizatorzy postanowili przywrócić im pierwotną nazwę.
 
Wykłady prowadzone są przez wybitnych polskich instrumentalistów w klasach m.in. gitarowej, basowej, perkusyjnej, klawiszowej i wokalu. Wzorem ubiegłych lat zajęcia odbywają się będą w grupach złożonych z kilkunastu osób mających zajęcia dopołudniowe i popołudniowe, natomiast wieczorami organizatorzy proponują wspólne muzykowanie na jamach oraz koncertach, które odbędą się w czasie warsztatów.
 
Na zakończenie warsztatów dla uczestników zorganizowany jest koncert finałowy, by mogli zaprezentować na scenie swoje umiejętności i pochwalić się nimi. W minioną sobotę przed liczną publicznością, w ciepły lipcowy wieczór na scenie pod kolejką wystąpiło 17 wykonawców. Wśród utworów znalazły się m.in. "Sutra", "To mój czas", "I feel for you", "Wracam do domu" i wiele innych melodii znanych polskich i zagranicznych wykonawców.
 
Kolejny koncert finałowy w najbliższą sobotę również w Szczawnicy na scenie pod kolejką. Start o godzinie 20.00.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Pieninyinfo.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij