Radość Ewangelii

Fot. GCK Krościenko n/D 2014.07.30 09:05 / news / czytano 4030 / opinie 0

Dorośli i studenci z Polski, Ukrainy i Filipin przeżywający swoje rekolekcje na Kopiej Górce przygotowali dla mieszkańców Krościenka i turystów program ewangelizacyjny pt. Radość Ewangelii.

 

W programie organizatorzy przedstawili pantomimy o grzechu i miłości Bożej. Do wspólnej zabawy, tańców i śpiewów zaproszono przybyłych do Amfiteatru Pod Wierzbą mieszkańców i turystów. Podczas spotkania kilka osób opowiedziało jak ich egzystencja na ziemi zmieniła się po tym, jak w swoim życiu spotkali osobę Jezusa.
 
Do amfiteatru przybyło kilkadziesiąt osób, którzy po skończeniu programu zaproszeni zostali do rozmowy. Cały program zakończyło radosne śpiewanie w języku filipińskim.
Autor: Katarzyna Owczarek
Zdjęcia: GCK Krościenko n/D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij