Ach! Co to był za dzień!

Fot. Błażej Kołek 2015.11.30 09:26 / news / czytano 2675 / opinie 0

Czerwone bandamki, dzwony, koszule w kwiaty! Moda z lat 70 – tych królowała na naszej andrzejkowej dyskotece zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem.

Dyskotekę rozpoczęliśmy o godzinie 15:00 i wspólnie w rytm muzyki tamtych czasów wspaniale się bawiliśmy. W związku z tym, że była to zabawa andrzejkowa nie zabrakło wesołych przepowiedni w „Gabinecie Wróżb” prowadzonym przez nasze koleżanki: Asię Hamerską, Anetę Jankowską oraz Magdę Jamę. Tego samego dnia o godzinie 19:00 dołączyli do nas nasi rodzice i nauczyciele, którzy sprawili nam miłą niespodziankę zakładając na siebie stroje lat 70 – tych XX w. Wszyscy udaliśmy się do sali gimnastycznej, gdzie pod kierunkiem instruktora uczestniczyliśmy w tańcach integracyjnych: „Bliżej siebie”. Nasze wspólne spotkanie otworzył Jan Dyda -Wójt Gminy Krościenko n. D, który wspólnie z nami wziął udział w tańcu brazylijskim.
 
Ach! Co to był za dzień! „ Bardzo mi się podobało. Było dużo muzyki, której rzadko się teraz słucha. Stroje były pomysłowe i niespotykane” Justyna „Warto organizować takie dyskoteki. Jest to fajne urozmaicenie codziennego życia” Arek „Był to dobry pomysł organizacji tańców integracyjnych dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Młodzież bawiła się, mimo że to nie była muzyka, której słucha na co dzień” Ks. Krzysztof „Dobrze się bawiłam, ponieważ grała dobra muzyka, a uczniowie byli zmobilizowani do zabawy” Pani Natalia „Mam nadzieję, że będzie więcej takich imprez, ponieważ wczoraj poznałem bardzo dużo interesujących osób” Michał Tańce integracyjne „Bliżej siebie” są współfinansowane ze środków otrzymanych za pośrednictwem Wojewody Małopolskiego z budżetu państwa w ramach realizacji Rządowego programu wspomagania w latach 2015 – 2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach - „Bezpieczna +”.
 
Opiekę sprawowali: A. Biel, B. Haś, J. Klimek, Ks. K. Kutek oraz B. Chlebek
Autor: Aleksandra Skubisz, Joanna Tkaczyk
Zdjęcia: Błażej Kołek
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij