Ogólnopolskie Finały Orlik 2015 - zapowiedź

Fot. 2015.07.13 21:49 / news / czytano 2290 / opinie 0

W dniach 26-27 września 2015 na Orlikach w Łącku i w Jazowsku rozegrane zostaną Ogólnopolskie Finały z udziałem Mistrzów Wojewódzkich w ramach projektu Orlik Polska 2015.

Projekt Orlik Polska w kategorii wiekowej +16 to społeczny projekt futbolu amatorskiego „szóstek” za zapleczach sportowych Orlik. Głównym celem tej prestiżowej imprezy czyli Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Orlika są regularne amatorskie rozgrywki na szczeblu Regionalnym, Wojewódzkim, Ogólnopolskim stwarzając społeczeństwu możliwość rywalizacji sportowej.

Do 31 lipca 2015 roku każda jednostka samorządowa może bezpłatnie zgłosić swój udział na przeprowadzenie I etapu regionalnego.

Realizacja zadań w projekcie przedstawia się następująco:

Szczebel Regionalny do 30 lipca 2015
(I szczebel) Organizacja turniejów o Puchar Prezydenta/Burmistrza/Wójta.
Szczebel Wojewódzki.
(II szczebel) do 12 września 2015
Zwycięzcy poszczególnych Miast, Gmin z danego Województwa w turnieju jednodniowym.
Szczebel Ogólnopolski – Finał Mistrzów Orlika.
(III szczebel) Zwycięzcy poszczególnych Województw zagrają w Ogólnopolskim finale na boiskach Orlika w Jazowsku i Łącku (25,26,27 września 2015 )

Wraz z Turniejem i projektem Orlik Polska 2015 startuje Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "A mój tata za piłką lata" dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych 5-9 lat i 10-13 lat – z pulą nagród na już ponad 3 tys. złotych.

Więcej szczegółów o ORLIK POLSKA znajdziecie Państwo na stronie www.orlikpolska2015.pl

Tak było na Finałach Ogólnopolskich w Gminie Chełmiec w 2012 r
 
 a jak będzie w tym roku?

Minister Skarbu Państwa Andrzej Czerwiński, dekorował i gratulował zwycięzcom ORLIK POLSKA w ubiegłej edycji rozgrywek, gośćmi na Finałach byli v-ce prezes PZPN, Senatorowie i Posłowie RP.
 
Imprezie patronuje Pieniński Portal Informacyjny.
Autor: Oprac. red.
Źródło: mat.prasowe
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij