Drzewo Roku 2015 - kolejne przygotowania do czerwcowego głosowania

Fot. Arch. szkoły 2015.05.13 21:47 / news / czytano 1928 / opinie 0

W sobotę 9 maja uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku n.D spotkali się z przedstawicielami Klubu Gaja: Panią Jolantą Migdał, koordynatorką konkursu Drzewo Roku oraz Panem Tomaszem Pikułą, fotografem. 

Wspólnie udaliśmy się na Sokolicę, aby nie tylko opowiedzieć, ale przede wszystkim pokazać nominowaną do finału konkursu sosnę z Sokolicy.  
 
Pogoda nam nie sprzyjała, niestety od rana padał deszcz. Mimo to nie poddaliśmy się ... I tu niespodzianka. Gdy tylko wyruszyliśmy w trasę deszcz przestał padać. Za to widoki z Sokolicy wynagrodziły nam wszystko. Na szczycie Pan Tomasz zrobił mnóstwo zdjęć. Sosna dzielnie pozowała i nie uciekała z kadru. W trakcie wędrówki opowiadaliśmy gościom o tym, jak pojawił się pomysł zgłoszenia "naszych" drzew do konkursu Drzewo Roku oraz o pracy przy kolejnych etapach jego realizacji. W drodze powrotnej pokazaliśmy także widoki z Czerteza i Czrtezika. Całe spotkanie przebiegało w miłej, sympatycznej atmosferze, a przede wszystkim w bliskim kontakcie z przyrodą. 

Przypominam, że głosowanie internetowe na Drzewo Roku 2015 będzie się odbywało przez cały czerwiec na stronie www.drzeworoku.pl 

Proszę nie zapomnieć o oddaniu głosu!

Autor: Dorota Nelle-Zborowska
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij