Jutro (tj. wtorek) chwilowe uruchomienia syren alarmowych

2015.12.28 19:30 / news / czytano 1528 / opinie 0

Zespół Elektrowni Wodnych w Niedzicy informuje, że w dniu 29 grudnia 2015 roku, w godz. 9.00-15.00, mogą wystąpić chwilowe uruchomienia syren alarmowych.

W komunikacie prasowym ZEW Niedzica S.A. czytamy: Zespół Elektrowni Wodnych w Niedzicy informuje, że w dniu 29 grudnia 2015 roku, w godz. 9.oo-15.oo, w ramach dokonywanej modernizacji „Systemu ostrzegania na wypadek awarii Zapory Niedzica” mogą wystąpić chwilowe uruchomienia syren alarmowych w miejscowościach: Niedzica, Sromowce Wyżne, Średnie i Niżne, Czerwony Klasztor (Słowacja), Szczawnica, Krościenko, Tylmanowa oraz Frydman. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ze Strażą Pożarną pod numerem 998.
Autor: Oprac. red.
Źródło: ZEW Niedzica S.A.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij