Dzień Seniora w Jaworkach

Fot. 2018.10.19 16:04 / news / czytano 1275 / opinie 0

W czwartek, 18 października 2018r. w Domu Dziennego Pobytu dla seniorów w Jaworkach miało miejsce szczególne wydarzenie. Po raz pierwszy w Szczawnicy obchodzony był Dzień Seniora – święto starszych ludzi doświadczonych mądrością życiową, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia.


Życzenia złożone zostały w towarzystwie młodzieży i dzieci ze Szkoły Podstawowej ze Szlachtowej, która uświetniła  spotkanie swoim występem. Został przedstawiony spektakl przygotowany w związku z rocznicą 40 - lecia wyboru Karola Wojtyły na papieża. Patronem szkoły jest właśnie Jan Paweł II. Spotkanie dostarczyło zgromadzonym wielu wzruszeń.

Na uroczystości nie zabrakło przedstawicieli władz miasta Szczawnica – Burmistrza Grzegorza Niezgody, oraz Sekretarza Tomasza Ciesielki.

Wszystkim seniorom życzymy, aby kolejnym latom towarzyszyło zdrowie i szacunek i aby nigdy nie zabrakło im zapału do wspierania kolejnych pokoleń.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij