Siatkarsie zmagania na 70-lecie Liceum

Fot. Arch. szkoły 2015.06.04 17:31 / news / czytano 1989 / opinie 0

Turniejem drużyn amatorskich w piłce siatkowej zostały zainicjowane obchody 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego w Krościenku nad Dunajcem.

Do zawodów przystąpiło 6 drużyn amatorskich, które podzielone na dwie grupy rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym” w kategoriach żeńskiej i męskiej. Turniej odbył się w sobotę 30 maja 2015 roku na sali gimnastycznej przy LO.

W pierwszej grupie najlepsze okazały się Absolwentki LO, które wygrały obydwa mecze z uczennicami liceum. W kategorii mężczyzn zacięta rywalizacja pomiędzy  drużynami zakończyła się zwycięstwem drużyny LO, w której grali zarówno Uczniowie jak i Absolwenci  z drużyną Absolwentów LO.  Trzecie miejsce zajęła ekipa ZSZiP w Krościenku nad Dunajcem.

Sędzią głównym turnieju był Jakub Gabryś. Serdeczne podziękowania dla Wszystkich uczestników oraz opiekunów za udział w Turnieju. Wielkie słowa uznania należą się Absolwentom, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do wysokiego poziomu zawodów. 

Kobiety
1 miejsce: Absolentki LO: Krystyna Walosik, Izabela Bąk, Justyna Ciesielka, Katarzyna Ciesielka, Monika Piotrowska, Anna Zaziąbł.
2 miejsce: Liceum Ogólnokształcące 1
3 miejsce: Liceum Ogólnokształcące 2

Męzczyźni
1 miejsce: Uczniowie i Absolwenci LO: Fabian Michałczak, Konrad Ligas, Łukasz Ciężkowski, Krystian Piszczek, Grzegorz Gołdyn, Adrian Brzeźny, Dawid Zygar, Patryk Majerczak, Bartosz Mężyk.
2 miejsce: Absolwenci LO
3 miejsce: ZSZiP w Krościenku nad Dunajcem
Autor: Jacek Dusik
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij