IX Pieniński Przegląd Szkolnych Zespołów Tańca Nowoczesnego

Fot. Arch. szkoły 2014.05.03 08:57 / news / czytano 3053 / opinie 1

30 kwietnia 2014 roku Publiczne Gimnazjum w Szczawnicy organizowało dziewiąty międzyszkolny przegląd zespołów tanecznych.

Data ta zbiegła się z datą Międzynarodowego Dnia Tańca, który przypada na 29 kwietnia. Podczas konkursu swoje umiejętności taneczne w ciekawych układach zaprezentowały zespoły z gimnazjum w Łapszach Niżnych, Ochotnicy Górnej oraz Szczawnicy. Pomiędzy występami kolejnych zespołów Kamil Jasiurkowski oraz Adam Hurkała ze szczawnickiego gimnazjum zachwycali publiczność umiejętnościami akrobatycznymi. Na koniec dziewczęta również z gimnazjum w Szczawnicy zaprezentowały Taniec Wielkanocny. Podczas obrad komisji sędziowskiej był czas na wspólną zabawę. Młodzież uczyła się nawzajem swoich układów, tańca wielkanocnego co bardzo cieszyło opiekunów i organizatorów konkursu. 

Wyniki konkursu:
I miejsce – zespół „Insains” oraz „Flutershy” z gimnazjum w Łapszach Niżnych
II miejsce – zespół Red Mim z gimnazjum w Szczawnicy
III miejsce – zespół Scream team” z gimnazjum w Ochotnicy Górnej
IV miejsce – zespół „Bubble Gum Crew” z gimnazjum w Łapszach Niżnych.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary oraz słodycze ufundowane przez dyrektora gimnazjum. Organizatorzy dziękują wszystkim zespołom oraz opiekunom za udział w konkursie i już dziś zapraszają na konkurs w przyszłym roku.
Autor: Dorota Cebula
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Fantastyczne zdjęcie2014.05.03 15:05
http://pieninyinfo.pl/uploads/201405//5364933753868_0026_l.JPG
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij