Obóz stacjonarny w Pieninach - słońce, woda oraz moc atrakcji dla twojego dziecka

Fot. 2013.07.20 08:37 / artykuł / czytano 2661 / opinie 0

Słońce, woda, moc atrakcji, przygoda - to wbrew pozorom nie muszą być przymiotniki tylko kosztownych kolonii czy obozów. Te hasła doskonale opisują półkolonie, które będą odbywały się w naszym pięknym rejonie (artykuł sponsorowany).

Jeśli nie masz pomysłu, jak ciekawie i oryginalnie zorganizować wakacyjny czas dla swojego dziecka, zapraszamy do zapoznania się z ofertą OBOZU STACJONARNEGO W PIENINACH. Cudze chwalicie, swego nie znacie - mówi stare przysłowie, czy Wasze dzieci odkryły już uroki Szczawnicy i jej okolic ??? Trekking, spływ pontonowy, zabawy linowe , wycieczka rowerowa - w ofercie znajdziecie codzienny zastrzyk przygody i emocji, po którym dziecko będzie mogło odpocząć we własnym domu, tak aby dnia następnego stawić czoło kolejnym wyzwaniom. ZAPRASZAMY w terminie 17-24.08 br.

PROGRAM OBOZU

Dzień 1
PAINTBALL - Zamaskowany pluton komandosów szturmujący ostatni przyczółek "wroga", tajna wojskowa misja z kryminalnym wątkiem, odsiecz dla bratniego oddziału który wpadł w nieprzyjacielski potrzask.
Bezkarna strzelanina bez łez i krwi to zabawa tylko dla odważnych. Przyodziany w ochronny mundur, z ochronnym kaskiem na głowie stoczysz nie jedną zwycięską batalię. Sprawdź siebie i swoją ekipę!

ZAWODY MULTISPORTOWE
OGNISKO POWITALNE


Dzień 2
RAFFTING + ROWERY - Spływ Przełomem Dunajca na 6 bądź 8 osobowych pontonach. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają ratownicy WOPR oraz instruktorzy. Ten niekonwencjonalny sposób pokonywania Dunajca na górskich pontonach trwa około dwóch godzin. Spływ poprzedza 20 minutowy instruktarz.
Każda osoba jest profesjonalnie wyekwipowana (pianki, pagaje, kaski, kamizelki ratunkowe) i przy wtórze komend instruktorskich, pagajem poskramia nurt wody. Chłód wody, piękno Pienińskiego Parku Narodowego oraz rześkie górskie powietrze sprawią, że każdy zapomni o stresach dnia codziennego.

Dzień 3
WSPINACZKA - po pierwsze: Wasze bezpieczeństwo - profesjonalny sprzęt, doświadczeni instruktorzy, po drugie wspaniała zabawa. Przygotowujemy ścianki i trasy wspinaczkowe adekwatne do Waszych umiejętności.
ZJAZD TYROLSKI – metoda pokonywania odcinków terenu pozbawionego wystarczającej rzeźby, w szczególności przepaści, wąwozów i studni w jaskiniach za pomocą podpięcia wspinacza w uprzęży  do wstępnie napiętej liny nośnej rozpiętej między dwoma stanowiskami położonymi w na różnej wysokości.
MOST LINOWY LUB REPPLING -  pokonywanie wąwozu, lub przepaści skalnej poprzez przejście uczestnika po dwóch linach rozpiętych między dwoma stanowiskami położonymi w przybliżeniu na jednakowej wysokości

Dzień 4
WYCIECZKA ROWEROWA

Dzień 5
GRA TERENOWA - gra terenowa mająca na celu integracje uczestników. Podzieleni na grupy przemierzamy tereny Szczawnicy oraz Pienin w poszukiwaniu skarbu Janosika, który według legendy został ukryty niedaleko jednej z jego pustelni. Jedyną wskazówkę jaką posiadamy to stara mapa – która dla bystrego oka może wydać się interesująca, gdyż nie zawsze to co oczywiste musi doprowadzić nas do celu. Podczas drogi napotkamy się na wiele zadań i wskazówek, zabytków i atrakcji przyrodniczych które umożliwią nam dalszą podróż – 6 checkpointów, na których każdy z Was znajdzie coś dla siebie - ten dzień zapadnie wam w pamięci na długo

Dzień 6
TREKKING 2 DNIOWY – Trasa Jaworki – Wąwóz Homole - Bukowinki – obozowisko pod Wysoką, nocleg w namiotach

Dzień 7
TREKKING 2 DNIOWY – Trasa - obozowisko pod Wysoką – Wysoka – Durbaszka – Palenica – Szczawnica

CENA ZWIERA:
- codzienne obiady
- codzienne drugie śniadanie
- zawody multisportowe
- paintball
- szkolenie PPM
- ognisko + wyżywienie
- raffting
- wycieczkę rowerową
- trekking z przewodnikiem
- szkolenie wspinaczkowe
- dojazdy na poszczególne atrakcje
- nocleg na polu namiotowym
- ubezpieczenie NNW

INFORMACJE I ZAPISY 692 598 348
 Wakacje dla dzieci w Pieninach
 
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij